Zbyt mała aktywność fizyczna, duża ilość przetworzonych produktów w diecie ma znaczący wpływ na gromadzenie się tkanki tłuszczowej w organizmie. Może to prowadzić do złej cyrkulacji krwi oraz chłonki, która powoduje zmiany w strukturach organizmu a co za tym idzie – powstawanie cellulitu.
Na szczęście szybki rozwój technologii przynosi nam skuteczne i naturalne metody walki z „pomarańczową skórką” oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej. Najlepszym tego przykładem może być zabieg Lohenza technology.
Jak wygląda zabieg Lohenza technology?
Lohenza technology to zabieg, który polega na wykonaniu masażu metodą podciśnienia. Wykorzystuje się do tego specjalistyczne urządzenie, które posiada głowice zabezpieczające skórę przez rozciągnięciem. Po wykonanym masażu przyśpiesza się naturalny proces drenażu zalegających odpadów przemiany materii. Pozwala to na osiągnięcie napiętej i jędrnej skóry.
Dla kogo przeznaczony jest zabieg Lohenza technology?
Zabieg ten stworzony został z myślą o osobach, które chciałyby pozbyć się tkanki tłuszczowej, która nadmiernie gromadzi się w miejscach takich jak: brzuch, biodra, uda, łydki i pośladki. Polecany jest osobom z nadmiarem wody w organizmie oraz problemów estetycznych takich jak brak jędrności skóry, czy cellulit. Zauważalne zmiany osiąga się już po 4-5 zabiegach. Jednak aby osiągnąć możliwie najlepsze efekty warto zdecydować się na serię 10-15 zabiegów.
Jakie są przeciwskazania do wykonania zabiegu?
Przeciwskazaniami do wykonania zabiegów są: kruchość naczyń krwionośnych, stany gorączkowe, niewydolność płuc i serca, choroby umysłowe, zakrzepowe zapalenie żył oraz miejscowe zapalenia skóry. Lohenza technology nie powinna być też wykonywana u osób z chorobami nowotworowymi.
Jakie są efekty Lohenza technology?
Zabiegi zazwyczaj należy wykonywać 2 razy w tygodniu, a liczba zabiegów uwarunkowana jest fazą cellulitu, wiekiem oraz ogólnym stanem zdrowia pacjenta. Po wykonaniu serii zabiegów następuje widoczna redukcja cellulitu, zmniejszenie obrzęków powstałych na skutek niedrożności naczyń chłonnych, poprawa jakości struktury skóry.