fbpx

Więcej informacji o naszym salonie

Sposób na piękno jest jeszcze jednym przykładem na to, że małe jest piękne, a do tego może więcej!

W 2012 roku postanowiliśmy, że chcemy zrealizować nasze marzenie o własnym salonie piękności. Lokal, który wpadł nam w oko jeszcze zanim się na to zdecydowaliśmy, miał pośród wielu zalet jeden zasadniczy defekt – niewielką powierzchnię. Tak jak mamy to w zwyczaju po prostu nazwaliśmy ten problem wyzwaniem i rzuciliśmy się w wir projektowania wnętrza tak, by spełniało wszystkie pożądane wymogi.

Efektem naszych działań jest prawdopodobnie najbardziej ergonomicznie i funkcjonalnie skomponowana przestrzeń służąca pielęgnacji urody w Warszawie, któremu nie omieszkaliśmy nadać stylowego wykończenia. Lubimy myśleć o naszym salonie, jak o wnętrzu idealnej, damskiej torebki, w której jest wszystko czego jej potrzeba, by czuła się piękna – cały jej świat w kompaktowej wersji. Jeśli już mowa o stylu preferujemy ten, w którym dominuje blask i przestrzeń, a pikowane ściany, niczym klasyczna kopertówka Chanel, chlubią się swoją bielą – kolorem perfekcji. Dzięki stosunkowo niewielkiej przestrzeni łatwiej jest nam zorganizować pracę i spełnić najbardziej rygorystyczne wymogi czystości, a zarazem wciąż zapewniamy gościom odpowiedni poziom intymności.

Wachlarz naszych usług rozkłada przed Państwem pełen zakres zabiegów kompleksowej rewitalizacji zdrowia i urody: fryzjerstwa, pielęgnacji włosów, kosmetyki twarzy, pielęgnacji dłoni, stóp oraz całego ciała. Niepisaną zasadą naszego działania jest otwartość na ludzi i entuzjazm, z którym każdego dnia witamy w naszych progach, tych, z którymi łączy nas umiłowanie piękna. Abyś mogła nas lepiej poznać zapraszamy do zapoznania się z naszymi specjalistkami. To właśnie dzięki ich dobrej energii i niezbędnej w tej pracy nucie perfekcjonizmu nasze usługi charakteryzuje profesjonalizm i miła atmosfera.

Esencją naszego sposobu na piękno są słowa Sophii Loren: „Piękno jest tym, co czujesz i co odbija się w Twoich oczach”.

Salon znajduje się na Muranowie – historycznej części Warszawy położonej w dzielnicy Śródmieście. W pobliskim sąsiedztwie usytuowana jest galeria handlowa Arkadia.

 

Serdecznie zapraszamy

Zespół Sposób na piękno