fbpx

Pytania do ekspertów

Sposób na piękno to miejsce, które zostało stworzone specjalnie dla Ciebie. Dbamy o to, aby w naszym salonie panowała ciepła i miła atmosfera. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetologii stosowanej i fryzjerstwa. Potwierdzają to zdobyte certyfikaty oraz duże zaufanie ze strony naszych stałych Klientów. A dla osób, które nie korzystały jeszcze z naszych usług i nie znają naszego zespołu przygotowaliśmy krótki wywiad, gdzie nasze specjalistki odpowiadają na podstawowe pytania dotyczące pracy oraz preferencji pielęgnacyjnych.

 

Kasia – Kosmetolog

Bez jakiego zabiegu nie wyobrażasz sobie życia?

Piękno zewnętrzne jest równie ważne jak wewnętrzne dlatego też każdy element naszego ciała potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Troszczmy się więc o naszą twarz, ciało, dłonie, stopy oraz włosy. Warto zdawać sobie sprawę, że pielęgnacja zakłada podejście całościowe. Nie chciałabym wyróżniać jednego zabiegu ponad inne, bo dla każdej osoby będzie to coś innego. Za to zwróciłabym uwagę na fakt, że dbanie o siebie, jest pewnego rodzaju afirmacyjnym podejściem do życia, które albo się przejawia, albo nie. Nie ma takiego zabiegu, który nazwałabym zbędnym.

Co sprawia Ci największą satysfakcję?

Uwielbiam ten moment gdy moje Klientki wychodzą z gabinetu z uśmiechem na twarzy, kiedy są zadowolone i szczęśliwe – wtedy wiem, że wydobyłam z nich naturalne piękno. Dążąc do abstrakcyjnego ideału można zgubić właśnie tę, niepowtarzalną radość z bycia sobą we własnym, zadbanym ciele.

Jaki jest twój sposób na piękno?
Nutą serca mojego sposobu na piękno jest naturalność. Dodajmy do niej czubatą miarkę podkreślenia swoich walorów, tyle samo uśmiechu oraz pozytywnej energii – i voi-là! ☺

 

 

Asia – Fryzjer

Bez jakiego zabiegu nie wyobrażasz sobie życia?

Z uwagi na moją specjalizację zapewne nie będzie to niespodzianką, że nie wyobrażam sobie życia bez podstawowej pielęgnacji włosów. Za to swego rodzaju zaskoczeniem mogą się okazać efekty proponowanych przeze mnie zabiegów. Odkryłam, że poprzez prawidłowe “odżywianie” możliwe staje się wydobycie naturalnego piękna z praktycznie każdego stanu i rodzaju włosów.

Co sprawia Ci największą satysfakcję?

Największą satysfakcję czerpię ze spełnionych oczekiwań Klienta. Fryzura jest dla wielu osób newralgicznym punktem ich wizerunku, dlatego za każdym razem zadowolenie malujące się na ich twarzach po wykonanej usłudze jest moim sukcesem.

Jaki jest twój sposób na piękno?
Moim sposobem na piękno jest nawilżanie włosów i utrzymywanie ich
w odpowiedniej kondycji. Nie jest to zadanie proste, ale na pewno warte zachodu. Zdrowe i zadbane włosy rzucają się od razu w oczy, a zarazem świadczą o stanie całego organizmu.

 

Monika – kosmetolog

Bez jakiego zabiegu nie wyobrażasz sobie życia?

Nie wyobrażam sobie życia bez zabiegu na twarz, szyję i dekolt gdyż zdrowa, zadbana i przede wszystkim oczyszczona skóra zawsze robi dobre wrażenie. Są też zabiegi konieczne ze względu na to, że stanowią naszą wizytówkę, należą do nich henna, manicure i zabiegi spa na dłonie.

 

Co sprawia Ci największą satysfakcję?

Dla mnie liczy się perfekcyjnie wykonana praca oraz natychmiastowy efekt poprawy wizerunku. Największą radość przynosi mi wykonywanie zabiegów na twarz. To co widać odrazu po wykonaniu zabiegu, to odświeżony i młody wygląd. Skóra jest jaśniejsza, ma wyraźnie poprawiony koloryt, spłycone zmarszczki, jest bardziej napięta i zliftingowana. Jeśli lubisz to co robisz (a ja kocham) to ma to swoje odzwierciedlenie w wynikach Twojej pracy. Nie ma lepszej nagrody niż zadowolenie i uśmiech na twarzy naszych Klientek.

Jaki jest Twój sposób na piękno?

Piękno jak wiadomo jest odzwierciedleniem duszy, ale zawsze pierwsze wrażenie robimy tym jak wyglądamy. Dlatego ja swój dzień zaczynam od szklanki wody, pełnowartościowego śniadania, uśmiechu na twarzy i przede wszystkim dobrego kremu. Mój sposób na piękno to prawidłowo oczyszczona, złuszczona skóra, gdyż to pierwszy krok, który może całkowicie zniwelować problemy skórne. Profilaktyka to mój klucz do świeżej, zdrowej wyglądającej młodo cery. Więc dbajmy o nią!

 

 

Marlena – fryzjer

Bez jakiego zabiegu nie wyobrażasz sobie życia?

Nie wyobrażam sobie przyszłości bez przedłużania włosów. Bardzo dużo osób ma problem z zaakceptowaniem fryzury, na przykład gdy nie mogą uzyskać odpowiedniej długości lub objętości włosa. Dlatego niezwykle pomocne jest przedłużanie lub zagęszczenie włosów. W naszym salonie wykonujemy je sprawdzoną i najlepszą na rynku metodą -ultradźwiękiem firmy Great Lengths.

Co sprawia Ci największą satysfakcję?

Największą satysfakcją z pracy jest zadowolenie klienta. Najbardziej lubię metamorfozy, które mogę wykonać u Klientów po wielu latach układania takiej samej fryzury. Często, gdy proponuje zmianę fryzury, wiąże się to również ze zmianą garderoby. Klientki przeżywają wtedy ogromny szok w swoim życiu. Poprzez dobrą fryzurę poprawia się nam samopoczucie, a tym samym nasze życie staje się barwniejsze.

 

Jaki jest Twój sposób na piękno?

 

Moim sposobem na piękno jest koloryzacja. Właściwie dobrany kolor włosów to taki, który odzwierciedla kolor cery, wydobywa głębie koloru oczu oraz podkreśla kolor ust. Koloryzacja ożywia wyraz naszej twarzy dodając jej blasku i moim zdaniem jest najlepszym sposobem na podkreśleniem naszego piękna.