fbpx

Makijaż permanentny

Makijaż pomaga maskować drobne niedoskonałości i podkreślać zalety. Sprawia, że kobiety czują się bardziej atrakcyjne i zadbane. Wykonywanie makijażu zajmuje niestety sporo czasu, który szczególnie rano jest niezwykle cenny. Na szczęście na rynku dostępne są usługi kosmetyczne takie jak makijaż permanentny, który rozwiązuje ten problem.

Wykonanie makijażu permanentnego nie tylko pozwala zaoszczędzić cenny czas, ale również dać duże poczucie komfortu i pewności siebie. Makijaż permanentny to gwarancja, że szminka, kreska na oku, czy pomalowane brwi będą trwałe i zawsze ładne.

 

Czym jest makijaż permanentny?

Jest to usługa, która polega na wykonaniu tatuażu, który ma zastąpić tradycyjny makijaż. Kosmetolog w naszym salonie do wykonania makijażu permanentnego używa najwyższej jakości urządzenia firmy Long Time Liner, które w bardzo szybkim tempie nakłuwa wybrany obszar i wprowadza w skórę pigment w minimalnych dawkach. Ten rodzaj trwałego makijażu można wykonać na oczach, ustach i brwiach. Makijaż permanentny oczu polega na wykonaniu kresek na dolnej i/lub górnej powiece. Kreski w zależności od preferencji klientki mogą być delikatne i cienkie lub grubsze i bardziej wyraziste. Osoby, które chciały by mieć bardziej wyraziste i podkreślone usta mogą też zdecydować się na makijaż permanentny ust. Po wykonaniu trwałego makijażu usta będą wyeksponowane i pełniejsze. Dużą popularnością cieszy się też makijaż permanentny brwi. Wykonuje się go na dwa sposoby – metodą włoskową lub cieniowania. Decyzję o sposobie zabiegu podejmuje się na podstawie stanu brwi oraz pożądanego efektu. Makijaż trwały brwi pozwala na nadanie im odpowiedniego kształtu, uzupełnienie braków lub podkreślenie ich.

 

Czy makijaż permanentny boli?

Wykonanie makijażu permanentnego nie należy do przyjemnych i relaksujących zabiegów. Odczucie bólu będzie zależało od indywidualnej odporności na ból, który jest minimalizowany poprzez miejscowe znieczulenie. Trwały makijaż wykonuje się za pomocą drobnej igiełki, która nakłuwa skórę w wybranej okolicy. Odpowiednio wykonany i zadbany może utrzymać się nawet przez kilka lat. Jeśli chcesz wykonać makijaż permanentny zdecyduj się na wybór odpowiedniego miejsca. Zapisując się na zabieg w naszym salonie kosmetycznym Sposób na piękno, możesz mieć pewność, że zostanie on wykonany przez profesjonalistkę, która posiada ogromne doświadczenie i międzynarodowe kursy.

 

Ile kosztuje makijaż permanentny?

Ten rodzaj zabiegu kosmetycznego cieszy się dużą popularnością. Zainteresowanie makijażem permanentnym sprawia, że coraz więcej gabinetów kosmetycznych decyduje się na dodanie tego typu usług do swojego cennika. Na trwałym makijażu nie należy jednak oszczędzać, ponieważ efekt zabiegu będzie nam towarzyszył przez długi czas, dlatego ważne żeby to wykonać profesjonalnie. Doświadczona linergistka potrafi dobrać idealne proporcje do każdego typu urody. Jeśli chcesz wiedzieć ile kosztuje makijaż permanentny, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.