fbpx

Oczyszczanie wodorowe

Jedną z największych nowości dotyczących pielęgnacji skóry twarzy jest oczyszczanie wodorowe. Poznaj moc wodoru AquasureH2! Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydantem. Jest znacznie efektywniejszy niż witamina C, czy koenzym Q10. Jedyne w swoim rodzaju oczyszczanie to najlepsza inwestycja dla twojej skóry.

Do wykonania zabiegu oczyszczania wodorowego nie wymaga się żadnego wcześniejszego przygotowania a efekty widoczne są odrazu po wykonanym zabiegu.

 

Jak wygląda zabieg oczyszczania wodorowego?

Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem wieloetapowym i pozwala pracować nad wieloma problemami. Polega na wprowadzeniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Dzięki temu, że pierwiastek ten posiada małą masę i niewielkie rozmiary, wprowadza się go pod skórę za pomocą strugi wody o zwiększonym ciśnieniu. Gdy dotrze do głębokich warstw skóry eliminuje wolne rodniki, które wpływają na pojawienie się oznak starzenia i dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka. Następnym etapem jest infuzja jonowa, która polega na wprowadzeniu serum. Głębszym komórką skóry zostają dostarczone substancje eksfoliujące i odżywcze. Dzięki kwasowi mlekowemu następuje efekt złuszczenia, a działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie C. Zabieg kończy masażem liftingującym przy użyciu głowicy MCS. Stymulacja mikroprądami pozwala zwiększyć elastyczność i gęstość skóry poprzez pobudzenie kolagenu i elastyny.

 

Kiedy warto wykonać oczyszczanie wodorowe?

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób w każdym wieku. Mogą z niego skorzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Oczyszczanie wodorowe szczególnie zalecane jest wszystkim osobom, których skóra narażona jest na działanie wszystkich miejskich zanieczyszczeń. Przeznaczony jest dla osób z cerą zmęczoną, ziemistą, pozbawioną blasku oraz odwodnioną. Zabieg ten może zostać wykonany również u osób, które zmagają się z cerą trądzikową i naczyniową.

 

Kiedy nie można wykonać oczyszczania wodorowego?

Zabieg ten nie jest wskazany dla kobiet które są w ciąży lub karmią piersią. Nie powinny wykonywać go również osoby, które mają nadwrażliwość na prąd elektryczny. Zabieg odkłada się również w przypadku opryszczki, alergii lub przerwania ciągłości skóry. Nie jest on też wskazany w przypadku nowotworów, infekcji, cukrzycy, epilepsji lub osób, które posiadają metalowe elementy w ciele takie jak na przykład rozrusznik serca.

 

Jakie są efekty oczyszczania wodorowego?

Zabieg jest nie tylko wieloetapowy, ale i wielozadaniowy, jego podstawa to dokładne oczyszczenie, wygładzenie, nawilżenie i lifting. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny i bezbolesny a przy tym bardzo przyjemny. Po wykonaniu zabiegu oczyszczania wodorowego efekty są widoczne od razu. Skóra odzyskuje utracony blask, zostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Zabieg opóźnia proces starzenia poprzez zredukowanie ilości szkodliwych wolnych rodników.

 

Ile kosztuje oczyszczanie wodorowe?

Jeśli chcesz wiedzieć ile kosztuje wykonanie zabiegu zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.