fbpx

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Długie, piękne i mięsiste włosy są marzeniem wielu kobiet. Na szczęście postęp w dziedzinie fryzjerstwa sprawił, że jest to cel, który można bez problemu osiągnąć decydując się na zabieg przedłużania lub zagęszczenia włosów.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów to całkowicie bezbolesny i w zasadzie bezinwazyjny zabieg, który daje natychmiastowe efekty. Polega on na doczepieniu wyłącznie naturalnych pasm włosów pochodzących od rdzennych Hindusów. W naszym salonie pracujemy na produktach firmy Great Lengths – światowego lidera w dziedzinie przedłużania i zagęszczania włosów.

Jak długo utrzymuje się efekt przedłużania włosów?

Czas noszenia włosów zależny od tempa wzrostu naturalnych włosów. Efekt utrzymuje się około 6 miesięcy, oczywiście ważna tu jest odpowiednia pielęgnacja. Jeśli stosujemy specjalistyczne szczotki do rozczesywania oraz kosmetykami do pielęgnacji rekomendowane przez producenta czas noszenia może być znacznie dłuższy.

Czy zagęszczone i przedłużone włosy będą odróżniać się od naturalnych?

Końcowy efekt zabiegu przedłużana i zagęszczania włosów zależy od metody na jaką się decydujemy. Najbardziej widoczne będą włosy przedłużane metodą clip-on/off lub taśmową. Podczas próby upięcia włosów mogą pojawić się miejsca, gdzie będą prześwitywać taśmy lub klamry, na których włosy zostały doczepione. Bardzo naturalny efekt można za to osiągnąć przedłużając i zagęszczając włosy metodą ultradźwiękową Great Lengths. Charakterystyczne dla tej metody są niewidoczne i praktycznie nie wyczuwalne łączenia. Warto też wspomnieć o tym, że w naszej metodzie zapewniamy wysoki komfort noszenia pasemek oraz najwyższą trwałość połączenia.

Czy przedłużanie włosów jest bezpieczne?

Nieodpowiednio wykonany zabieg przedłużania i zagęszczania wpływa na stan naszych włosów. Źle dobrane pasma albo zła metoda połączenia mogą osłabiać włosy oraz powodować ich szybsze wypadanie i wyczesywanie, gdyż stanowią dodatkowe obciążenie dla naturalnego włosa. W dłuższej perspektywie osłabieniu mogą ulec również cebulki włosów. Jeśli chcesz przedłużyć i zagęścić włosy zdecyduj się na wykonanie tego zabiegu w Sposób na piękno. Stosujemy najlepszą na rynku metodę firmy Great Lengths, która jest wyjątkowa. Żaden inny system nie traktuje włosów tak łagodnie – łączenia nie szkodzą naszym ani doczepianym włosom. Przedłużanie i zagęszczanie włosów Great Lenghts nie przypomina absolutnie metod „na klej” czy splotów. Technika ta pozwala zaaplikować włosy delikatnie w taki sposób aby czynniki zewnętrzne ich nie uszkodziły.